Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.
 

Doprava zboží
Informace o možných způsobech dopravy a platby

4. Expedice zboží

Denní uzávěrka objednávek je v 5:30 (pracovní dny). Objednávky přijaté do tohoto času vyřizujeme a odesíláme zákazníkovi obvykle ještě v den objednání. U později přijatých objednávek není garantováno odeslání ještě týž den a mohou být odesílány až následující pracovní den (záleží na počtu objednávek zpracovávaných v daný den a na aktuální skladové dostupnosti zboží). Pokud některá z objednaných položek není skladem, zákazník je vždy předem kontaktován a jsou mu nabídnuty možné varianty dalšího postupu.

 

5. Způsob platby zboží

  • Dobírkou - příplatek 30,- Kč vč. DPH

nejčastěji používaný způsob platby při nákupech jak u nás, tak i v internetových obchodech vůbec. Zboží Vám zašleme Českou Poštou nebo PPL na Vámi uvedenou adresu. Cenu zboží zaplatíte hotově až při jeho převzetí.

  • Platba předem - zdarma

 vložením celkové částky za Váš nákup přímo na náš účet 670100-2206121587/6210 (mBank) nebo 0-2701020708/2010 (Fio). Jako variabilní symbol prosím použijte číslo  objednávky, které Vám přijde v automatickém e-mailu.

  • Hotově - zdarma

Platí pro rozvozy v okolí Náchoda a osobní odběry zákazníkem.

  • Online přes platební bránu - zdarma

Platební brána Vás jednoduchým způsobem provede celou transakcí.

     Platební kartou - při osobním odběru na provozovně nebo na Trzích v Přepychách u Opočna. Min. hodnota nákupu 50,- Kč vč. DPH.

 

6. Způsob dopravy a doba dodání

Zboží Vám zašleme v rámci České republiky. Do jiných zemí zboží neposíláme. Tímto způsobem zboží doručíme obvykle do druhého pracovního dne ode dne expedice zásilky.  Objemnější zásilky potom rozesíláme na paletách přepravou, v tomto případě je vše předem tel. konzultováno se zákazníkem. Vždy po odeslání zásilky dostanete informační e-mail, na kterém najdete odkaz, díky kterému můžete přímo sledovat, kde se Vaše zásilka nachází.

UPOZORNĚNÍ: Pokud Vám zboží není doručeno, popř. není uloženo na výdejním místě (Zásilkovna, Balík na poštu, ParcelShop) následující pracovní den po obdržení e-mailu s informací, že Vaše objednávka byla odeslána, zkuste balík sledovat dle odkazu z informačního e-mailu přepravní firmy, popř. nás kontaktujte na tel. 777 60 33 99 a balík dohledáme a zajistíme jeho doručení na Vaši adresu.

Pozn.: při platbě předem čas expedice začíná běžet po připsání částky za Váš nákup na náš účet.

 

7. Cena poštovného a balného: 

- Balík do ruky  99,- Kč vč. DPH, zdarma při odběru zboží bez dopravného nad 1.500,- Kč vč. DPH (Vhodné zvláště pro zasílání objemných zásilek jako např. menu boxy, toaletní papíry, podložní misky atd.) Max. hmotnost balíku je 30 kg. Pokud je zboží zasíláno ve více balících, zákazníkovi je účtován vždy pouze jeden balík.

- PPL  99,- Kč vč. DPH, zdarma při odběru zboží bez dopravného nad 1.500,- Kč vč. DPH (Nejdelší strana zásilky s max. délkou 150 cm a zároveň 2 x šířka + 2 x výška a 1 x délka zásilky nesmí přesáhnout 300 cm) Max. hmotnost balíku je 30 kg. Pokud je zboží zasíláno ve více balících, zákazníkovi je účtován vždy pouze jeden balík.

Balík na poštu  95,- Kč vč. DPH, zdarma při odběru zboží bez dopravného nad 1.500,- Kč vč. DPH Max. hmotnost balíku je 30 kg. Pokud je zboží zasíláno ve více balících, zákazníkovi je účtován vždy pouze 1 balík.   - Balík Do balíkovny 69,-  vč. DPH, zdarma při odběru zboží bez dopravného nad 1.500,- Kč vč. DPH Maximální hmotnost do 20 kg Minimální rozměry 14 cm x 9 cm x 0,8 cm Maximální rozměry balíku: 70 cm x 50cm x 50 cm. Určeno pro méně objemné zásilky.

  • PPL ParcelShop 95,- Kč vč. DPH, zdarma při odběru zboží bez dopravného nad 1.500,- Kč vč. DPH Maximální rozměr zásilky je 100 x 50 x 50 cm. Určeno pro drobnější zásilky.
  • - Zásilkovna 69,- Kč. vč. DPH, zdarma při odběru zboží bez dopravného nad 1.500,- Kč vč. DPH. Maximální hmotnost zásilky do 5 kg. Maximální součet rozměrů všech tří stran zásilky nesmí přesáhnout 120 cm (např. zásilka o rozměrech 50×40×30 cm) Maximální délka jedné strany balíku nesmí přesáhnout 70 cm. Určeno pouze pro drobné zásilky.                                                                                                                             
  • Pokud si nejste jisti, jakou přepravu máte zvolit, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme s výběrem.

                                    

 

- Příplatek za Dobírku pro všechny druhy balíků je 30,- Kč vč. DPH

Osobní odběr na provozovně Poděbradova 946, Náchod - zdarma. Provozní doba: Po - Čt: 8:00 - 16:00, Pá: 8:00 - 14:00. Min. výše nákupu není nijak limitována. Doporučujeme předem ověřit dostupnost zboží.

Rozvoz zboží Náchod a okolí do 12-ti km - zdarma při nákupu v min. hodnotě 500,- Kč vč. DPH.  Rozvoz při nákupu v nižší hodnotě možný individuálně za příplatek dle vzdálenosti.

Osobní odběr na trzích v Přepychách u Opočna - zdarma. Rozpis trhů zde: Termíny trhů 2018

Min. výše nákupu není nijak limitována.